Про нас

Lumioptics - це команда фахівців, що прагне допомогти вам бачити світ яскравіше та чіткіше. Наша мета – забезпечити Вас окулярами та лінзами найвищої якості, які відповідають не тільки Вашим оптичним потребам, а й стилю та особистості.

Ми віримо в важливість доброго зору для якісного життя. У нашій роботі ми ставимо на перше місце здоровʼя наших клієнтів. Ми розуміємо, що кожна людина – унікальна, тому і підбір окулярів та лінз – це індивідуальний підхід. Наші оптики готові проконсультувати Вас та допомогти знайти оптимальне рішення спеціально для Ваших потреб.

В нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент оправ, сонцезахисних окулярів, окулярів для корекції зору, контактних лінз та аксесуарів. Ми працюємо лише з високоякісними брендами та виробниками, які дотримуються стандартів якості та інновацій. Від класичних до сучасних дизайнів, від стандартних лінз до спеціалізованих рішень - у нас є все, що потрібно, щоб Ви почувалися впевнено і добре бачили.

Ми завжди готові відповісти на всі Ваші запитання. Зв'язатися з нами ви можете за телефоном +38 044 33 22 889. Також, чекаємо на Вас в нашій мережі магазинів Lumioptics.

Дякуємо, що обрали нас! Ми завжди готові допомогти Вам підібрати ідеальні рішення для Вашого зору та стилю!

8

магазинів

30 000+

клієнтів

10+

років на ринку

Запис до лікаря

Отримуйте більше вигідних можливостей!

Приєднуйтесь до нашої розсилки та не пропустіть жодної з акцій, спеціальних пропозицій, а також першими дізнавайтеся про нові продукти та модні тенденції

Subscribe Image